صنعت نساجی

از لباس های ورزشی و گاردهای محافظتی گرفته تا سایر منسوجات مورد استفاده در داخل خودرو و حتی صنعت ساختمان، چسب‌های نساجی کاربرد دارد. صنعت نساجی هم به اندازه‌‌ی محصولات ما متنوع است.

باتوجه به نیاز مشتریان، ویژگی‌هایی برای چسب جوات مورد استفاده در صنعت نساجی در نظر گرفته شده است، به طوری که مشتریان با چالش عدم استحکام و چسبندگی مواجه نبوده و به راحتی بتوانند استفاده کنند.

چسب‌های کامپوزیت نساجی در معرض پردازش و شستشو مورد آزمایش قرار گرفته و میزان مقاومت آنها سنجیده شده است.

لباس‌هایی که در حوزه پزشکی استفاده می‌شوند نیازمند آن است که از استانداردهای لازم برخوردار بوده و کاملا بهداشتی باشد. به همین منظور ما سعی کردیم این الزامات را در لمینت‌ها اعمال کنیم. چسب‌های جوات مطابق با استانداردهای قابل اجرا در کلاس‌های محصولات بوده و توانسته است معتبرترین گواهینامه‌های مرتبط جهانی را در این حوزه کسب نماید.

محصولات نساجی و موادی که در آنها استفاده می‌شود، باید به هنگام تماس با پوست احساس خوبی به مصرف‌کننده بدهد. به همین دلیل است که جوات گواهینامه‌ “ECO PASSPORT” را دریافت کرده است، که محصولات ما را برای استفاده در منسوجات “OEKOTEX®” ارزش‌گذاری می‌کند.

چسب لمینت‌ جوات مقاومت قابل توجهی در برابر گرما و بخار دارد و در منسوجات تنظیف و آسترهای سقفی نیز قابل استفاده است. چسب‌های گرما ذوب جوات که برای این کاربرد طراحی شده‌اند، توانسته‌اند سهم قابل توجهی از بازار را کسب کنند.

تمامی منسوجات اعم از پارچه‌های مبلمان ، منسوجات مورد استفاده در تشک، روکش داخلی اتومبیل‌ها و… می‌توانند از چسب‌های جوات استفاده کنند و خیال شان از بابت مقاومت در برابر شستشو، گرما و سرما راحت باشد.

برای آگاهی بیشتر از محصولات بازرگانی مدقالچی در این صنعت، می توانید به صفحه محصولات مراجعه  فرمایید و یا جهت مشاوره و استعلام موجودی و قیمت با همکاران ما تماس بگیرید.