آمیزه «ریشه ها و ارزش های اصیل» با «محصولات و خدمات نوین»

تاریخچه و حوزه فعالیت

_

تجارت خارجی در اصل ريشه هاي ١٠٠ ساله در بطن بازرگانی مدقالچی دارد و در بازار تبريز با مرحوم ميرزا علي مدقالچی در سراي دو دري (ايكي قاپلی) مدقالچی آغاز شده است. نسل جدید این خاندان متعهد است امانتدار شایسته ای برای میراث پیشینیان باشد. طی دهه های اخیر، به رغم موانع و مشکلات متعدد، ما همسو با تحولات روز دنیا در تلاش بوده ایم تا با توسعه ارتباطات تجاری خود با برندهای برتر جهان، از طریق تامین مواد اولیه، قطعات و ماشین آلات، انتقال دانش فنی و خدمات مشاوره تخصصی، در کمک به فعالان بخش تولید و کارخانجات صنعتی در سراسر ایران در صنایع چوب، درب و پنجره های مدرن، بسته بندی، صنایع غذایی، نوشیدنی ها و لبنیات، لوازم خانگی، خودروسازی و… سهیم و تاثیرگذار باشیم.

بازرگانی مدقالچی با دفاتر فعال خود در شهرهای استانبول ترکیه، تبریز و تهران، اکنون نماینده انحصاری چسب های صنعتی  Jowat آلمان در ایران محسوب می شود و طی دو دهه فعالیت مستمر در این حوزه تخصصی، در میان صاحبان صنایع و کارخانجات تولیدی متوسط و بزرگ کشور بعنوان یک تامین کننده خوشنام و معتبر محصولات باکیفیت، همراه با خدمات پشتیبانی فنی تخصصی پایدار شناخته شده است.

مزیت های بازرگانی مدقالچی

ارزش های کلیدی و مزیت ها

• مشتری مداری واقعی و اخلاق تجاری اساس فرهنگ سازمانی و جهت دهنده همه فعالیت های بازرگانی مدقالچی است. ما پايه هاي تجارت مان را بر روي ارزش های کلیدی، از جمله رعایت انصاف، اعتبار، اعتماد، کیفیت عالی، سرويس دهی مطلوب، تامين به موقع و پایدار نيازهای مشتریان، نگرش بلندمدت و شراکت ماندگار گذاشته ايم. خداوند بزرگ را شاکریم که حتی در دشوارترین شرايط اقتصادی کشور توانسته ایم مشتریان عزیز خود را همراهي و پشتیبانی کنیم و اعتماد بزرگان صنعت و تولید را جلب نماییم.

• طی سال های اخیر، این مجموعه با درک ضرورت بهینه سازی هزینه های تمام شده برای مشتریان گرامی، سرمایه گذاری ها و اقدامات ارزشمندی انجام داده است. تقویت خدمات مشاوره فنی تخصصی و فراهم نمودن گزینه های مختلف در تامین، لجستیک و تحویل کالاها، مطابق با نیازها و ترجیحات مشتریان از جمله این فعالیت ها بوده است. همچنین توسعه سبد کامل و متنوعی از انواع چسب های صنعتی با کاربردها و تکنولوژی های مختلف در بخش های مختلف اقتصاد و تولید کشور از دیگر تصمیمات استراتژیک ما در این زمینه بوده است. ما با راهکارهای نوآورانه، این تلاش ها را در راستای ارزش آفرینی بیشتر و تقویت رقابت پذیری مشتریان همچنان ادامه می دهیم.

• دغدغه جدی ما شناسایی بهتر مسائل و نیازها و ارائه راهکارهای بهینه به مشتریان گرامی است. از این رو، با توجه به تحولات سریع در بازار و فناوری ها، تمایل و تاکید داریم برای سرویس دهی بهتر به مشتریان خود از طریق بررسی دقیق تر نیازها و اولویت ها، بطور مستمر جلسات و گفتگوهای مشترک با حضور تیم کارشناسان و مدیران فنی و بازرگانی داشته باشیم.

 همکاران ما در واحد های مختلف مشاوره فنی، فروش و مالی در اسرع وقت پاسخگوی مشتریان گرامی هستند. لطفا از طریق کانال های ارتباطی مندرج در وبسایت  www.MT-Iran.ir  و یا صفحات رسمی بازرگانی مدقالچی در  شبکه های اجتماعی با ما در ارتباط باشید.

گذری بر بازرگانی مدقالچی

_