صنعت ساختمان

صنعت ساختمان وابسته به مواد مختلفی از جمله چوب، پلاستیک، آلومینیوم و بتن است که هر کدام دارای خواص منحصر به فردی هستند و تقاضای بالایی برای چسب‌های متناسب با این اجزا وجود دارد. با توجه به تقاضا و تمایل شدید سازندگان، چسب‌های جوات می‌توانند ترکیبات مختلفی از مواد را به هم متصل کنند. علاوه بر این، روکش‌ها، کف‌ها و سایر عناصر ساختمانی برای تحمل استفاده روزانه یا شرایط آب و هوایی در طول سال‌ها الزامات متفاوتی دارند.

در قسمت کف ساختمانی، محصولات ما برای کفپوش‌های چوبی، لمینت، موکت و سایر کف‌پوش‌هایی که در محل زندگی یا محل‌های حرفه‌ای نصب می‌شوند، مناسب است.

لمینیت پروفیل های درب و پنجره نه تنها پاسخگوی نیاز ما به چالش های روزانه از جمله  مقاومت در برابر باد، گرما و هیدرولیز می باشد، بلکه قابلیت بسیار جذاب و خیره‌کننده‌ای دارد. سایر وظایف ساخت و ساز باید الزامات عایق صدا، مشخصات عایق و جزئیات را برآورده کند. برای اطمینان از دستیابی به نتایج دلخواه، ما همواره چسب های خود را مطابق با هدف مورد نظر محصول نهایی تراز می کنیم. به همین دلیل است که فرمول‌های انتخابی دارای عملکرد های تکمیلی دیگری هستند که فراتر از پیوند است.

چسب های PUR ما برای اتصالات چسبی بادوام و محکم به منظور استفاده در کاربردهای بی‌شماری آزمایش شده‌اند.

برای آگاهی بیشتر از محصولات بازرگانی مدقالچی در این صنعت، می توانید به صفحه محصولات مراجعه  فرمایید و یا جهت مشاوره و استعلام موجودی و قیمت با همکاران ما تماس بگیرید.