صنعت بسته‌بندی یکی از بزرگ ترین بازارهای چسب صنعتی را در اختیار دارد. بسته‌بندی نوآورانه و پیشرفته باید در عین حال که از محصولات محافظت و نگهداری می‌کند، از ظاهر چشم‌نوازی برخوردار باشد تا بتواند توجه مشتری را جلب کرده و وی را متقاعد به خرید کند. به همین دلیل تولیدکنندگان توجه ویژه‌ای به بسته‌بندی و مواد استفاده شده در آن دارند. از طرف دیگر، توجه به محیط زیست و تولید مواد سازگار با محیط از دیگر مسائلی است که در تولید پکیج‌ها و بسته‌ها باید به آن توجه شود.

از آنجایی که صنعت بسته‌بندی در مقایسه با سایر صنایع در معرض چرخه‌ی عمر سریع‌تر و سطوح بالاتر انعطاف‌پذیری است، به طیف وسیعی از چسب‌ها نیاز دارد. جوات علاوه بر تولید جعبه‌های تاشو و جعبه‌های مقوایی، چسب‌های گرماذوب PUR با کیفیت بالا نیز تولید می‌کند. مزایای محصولات جوات فراتر از اتصال و چسبندگی ساده میان اقلام و بسته‌بندی‌ها بوده و می‌توان آنها را به عنوان یک پوشش ضد لغزش روی کاغذها استفاده کرد، که این امر موجب آسان‌تر شدن حمل و نقل و نگهداری از کالاهای بسته‌بندی شده است.

برای آگاهی بیشتر از محصولات بازرگانی مدقالچی در این صنعت، می توانید به صفحه محصولات مراجعه  فرمایید و یا جهت مشاوره و استعلام موجودی و قیمت با همکاران ما تماس بگیرید.