صنعت چوب

یکی از حوزه‌های اصلی فعالیت ما ارائه راه‌حل‌های بهینه به منظور اتصال محکم بین چوب‌ها است. با نگاهی به سابقه جوات در گذشته، می‌بینیم که تحقیق و توسعه و آینده‌نگری موجب شده‌است تا از راه‌حل‌های نوآورانه در صنعت چوب استفاده کنیم.

چوب ماده فوق‌العاده‌ای است که هم در سطوح چوبی مبلمان و هم در مهندسی سازه های چوبی کاربرد دارد و در همه جا  این ماده جذاب و نماد طبیعت را می توانیم ببینیم. مشتریان ما بابت چسب‌های چوب جوات تجربه خوبی دارند و قدردانی آنها همواره شامل حال مان بوده است.

از آنجا که تنوع در چوب‌ها و کاربرد انها در حوزه‌های مختلف متفاوت است لذا نیاز است تا چسب مورد استفاده از استحکام و کیفیت بالایی برخوردار باشد. به همین دلیل در صنعت مبلمان چسب های جوات از اتصالات درجه یکی برخوردارند. همچنین چسب جوات برای لمینت پروفیل های چوبی در صنعت ساختمان‌سازی بسیار محبوب بوده و مورد استقبال واقع شده است.

رعایت استانداردهای قابل اجرا در صنعت چوب، بسیار مهم است. در اینجا چالشی وجود دارد. ازآنجا که چسب‌ها باید با تاییدیه‌ها و گواهی‌های مختلف قوانین ساختمانی مطابقت داشته باشند. بسته به نوع چوب انتخابی و الزامات آن، اتصال اعمال می‌شود. چسب‌های PUR جوات که برای این کاربرد توسعه یافته‌اند، دارای گواهینامه چسب لمینت چوب (گلولام) می باشد.

چسب های جوات شامل مجموعه‌ای از فرمول‌هایی است که بهترین نتایج را در اتصالات چسب‌دار و لمینیت چوب می‌دهد و به ساخت و سازهای ساختمانی ایمن و بادوام کمک می‌کند. برای استفاده همه جانبه از پنل‌های چوبی بمنظور تولید در، کف یا پنجره، چسب‌های جوات (گرما ذوب و…) از تنوع کافی برخوردار هستند.

صنعت مبلمان

صنعت مبلمان

فرقی نمی‌کند که کمد یا میز باشد یا لوازم داخلی خانه و حتی تشک، به لطف طیف گسترده‌ محصولات جوات، این برند به عنوان تامین‌کننده چسب های استاندارد و با کیفیت در صنعت مبلمان در بازارهای جهانی از جمله ایران به خوبی شناخته شده است.

محصولات مبلمان همواره در معرض فشار ناشی از وزن و تنش های فیزیکی و محیطی هستند، پس لازم است که تمامی اجزای آن تاب تحمل وزن را به خوبی داشته باشد، از طرفی مشتریان محصولی را خریداری می‌کنند که از نظر زیبایی و طراحی باب میل و سلیقه‌شان باشد. در کارخانجات جوات، استفاده از مواد اولیه مرغوب و روش تولید انبوه کاملا اتوماتیک در تیراژ خروجی بالا، توام با تعدد دفعات سرعت ساخت موجب می‌شود تا چسب ها از استحکام لازم برخوردار شوند.

چسب های ما بیشتر در لبه‌های مبلمان و اجرای انواع روکش بر سطوح ام دی اف استفاده می‌شود. در صورتی که اتصال بین لمینت‌های چوبی تمیز و محکم صورت بگیرد، کیفیت اتصالات اجزای مبلمان در حین استفاده از چسب خیره‌کننده خواهد بود. از آنجا که کارایی و کیفیت چسب های به کار رفته در مبلمان برای مشتریان و مصرف‌کنندگان بسیار مهم است، لذا ما نیز همیشه در تلاشیم تا در عین فراهم کردن کیفیت محصولات همراه با استحکام بالا، چسب های تولیدی جوات از قابلیت تطبیق‌پذیری با عوامل محیطی نیز برخوردار باشند. فرمولاسیون انتخابی نیز بر اساس مواد خام تجدیدپذیر است.

برای آگاهی بیشتر از محصولات بازرگانی مدقالچی در این صنعت، می توانید به صفحه محصولات مراجعه  فرمایید و یا جهت مشاوره و استعلام موجودی و قیمت با همکاران ما تماس بگیرید.

محصولات مرتبط