جوات در یک نگاه

جوات (Jowat) را نه فقط محصولات ما، بلکه ارزش‌هایی که با آنها زندگی می‌کنیم و نفس می‌کشیم، بسیار منحصر به فرد می‌سازند. ما هرگز از آن‌چه ما را متمایز می‌کند یا آن‌چه برای ما مهم است، غافل نمی‌شویم. هر کاری که ما روزانه انجام می‌دهیم، به‌وسیله‌ی یک سری اصول راهنما و بر اساس همین عوامل شکل می‌گیرند.

مشتریان

مهم‌ترین عامل در کار روزانه‌ی ما هستند. وظیفه‌ی ما این است که نیازهای آن‌ها را به بهترین نحو ممکن برآورده کنیم و راه‌حل‌های جامعی را برای مشکلات آن‌ها ارائه دهیم. تمرکز قوی بر مشتری برای ما کاملا ضروری است.

تیم ما

تیم بزرگترین سرمایه‌ی ماست. به همین دلیل است که آموزش و توسعه‌ی حرفه‌ای برای ما از اهمیت بالایی برخوردار است و یکی از ارزش های ما محسوب می شود. ما می‌خواهیم اطمینان حاصل کنیم که هر یک از آخرین اعضای تیم جوات می‌توانند بهترین تخصص را به مشتریان ارائه دهند.

کیفیت

کیفیت چیزی است که ما با موفقیت‌های بزرگ در سراسر جهان، دائماً در حال کار بر روی آن هستیم. در مسیر پیاده سازی سیستم «مدیریت کیفیت جامع»، دریافت گواهینامه بر اساس ۹۰۰۱:۲۰۱۵ ISO گام مهمی به شمار می‌رود. معنی واقعی «مدیریت کیفیت جامع» برای ما بهینه ‌سازی فرآیندهای داخلی، اتخاذ اقدامات پیشگیرانه برای جلوگیری از اشتباهات، دستیابی به کیفیت استثنایی محصول و ارائه‌ی به موقع در هر زمان است.

مسؤولیت زیست‌محیطی ما

مسؤولیت زیست‌محیطی ما معطوف به مفاهیم بلندمدت و پایداری است. این امر موضوعاتی مانند حفاظت از منابع طبیعی، استفاده از روش‌های تولید ایمن برای محیط زیست، جلوگیری از انتشار گازهای گل‌خانه‌ای و ارائه‌ی اطلاعات زیست‌محیطی مناسب به مشتریان خود را در بر می گیرد.

نوآوری

به ما این امکان را می‌دهد تا در پژوهش و توسعه و فناوری‌های کاربرد چسب برای همه‌ی بخش‌های محصول و صنایعی که در آن فعالیت می‌کنیم، پیشرو باشیم.

قابلیت اطمینان تولید ما

برای ما به این معنی است: بهینه‌سازی مداوم فرآیندهای تولید، افزایش مداوم ایمنی در محل کار، تامین پایدار و دسترسی مستمر به مواد اولیه و ماشین‌آلات.

شرکای ما در راهکارها

آن دسته از تولیدکنندگان ماشین‌آلات، مواد، سوبستراها و تجهیزات کاربردی هستند که در صنایع یکسانی با ما فعالیت می کنند. تبادل نزدیک ایده‌ها و تجربیات در رابطه با فعالیت‌های پژوهشی و توسعه و نیز کاربرد محصول، راه‌حل‌های جدید عملی را برای مشتریان مشترک ما تسهیل می‌کند.

دیدگاه جهانی ما

چیزی است که ما هر روز با آن زندگی می‌کنیم و نفس می‌کشیم. به هر حال، از آن‌جایی که ما در بازارهای جهانی فعالیت می‌کنیم، باید یک استراتژی جهانی داشته باشیم. این استراتژی شامل فعالیت‌های فروش و شرکت‌های تابعه‌ی ما در تمام مناطق می‌شود. اکنون در بازارهای سرتاسر جهان، به مثابه خانه بزرگ خود، با تمرکز بر نقاط قوت و ارزش های کلیدی مان، حضور فعال و فراگیری داریم.