کارخانه جوات  واقع در شهر دتمولد کشور آلمان یکی از تولید کنندگان پیشتاز چسب های صنعتی در دنیاست که بصورت تخصصی در زمینه صنایع چوب و مبلمان، بسته بندی، صنایع غذایی و همینطور صنایع نساجی، اتومبیل و الکتریکی فعالیت می‌کند. این کمپانی کارخانه مرکزی خود را در سال ۱۹۱۹ در آلمان تاسیس کرد، سپس کارخانجات دیگر خود را در کشورهای آمریکا، سوئیس و مالزی تاسیس نمو

جوات با تولید سالانه ۹۰۰۰۰ تن انواع چسب های تخصصی و بکار‌گیری بیش از ۱۲۰۰ نفر نیرو در حال فعالیت میباشد. شبکه جهانی فروش این شرکت با بیش از ۲۳ دفتر فروش و توزیع کننده، سهولت تامین مواد اولیه را برای تمامی تولیدکنندگان با دسترسی محلی هموار می‌نماید.

بازرگانی مدقالچی بعنوان نمایندگی انحصاری شرکت جوات در ایران فعالیت می کند. ما با کارشناسان فنی مجرب، لابراتوار تخصصی و کادر فروش متخصص در زمینه چسب آماده خدمت رسانی به شما می باشیم.

دفتر مرکزی تبریز و دفتر فروش تهران آماده خدمت رسانی به شما می باشد.

مواد چسب زدا و تمیز کننده جوات

علاوه بر انواع گسترده ای از راه حل های چسباندن از سیستم های مختلف چسب ، جوات محصولاتی برای خدمات ویژه را نیز ارائه می دهد. تمیز کردن  بعد از چسب کاری باید همانند چسب زدن ساده و طبیعی باشد. جوات ترکیبی از فرآیندهای شستشو و تمیز کردن با دست را توصیه می کند. اگرچه مراحل دقیق آن به نوع دستگاه و چسب مورد استفاده بستگی دارد. برای دستیابی به نتایج مطلوب در هر حالت ، جوات محصولات تمیزکننده و دستورالعمل های عملیاتی مناسب برای هر یک از محصولات خود را ارائه می دهد.

خصوصیات

جوات نه تنها در چسباندن، بلکه در پاک کردن چسب نیز دارای تخصص می­باشد. نمونه کارهای جوات همچنین چندین عامل تمیز کننده ویژه را برای صنعت چوب ارائه میکند. که حذف آسان باقی مانده های چسب خشک شده را از روی قطعات چسبانده شده تسهیل می کند.
کاربرد: پوشش قطعات دستگاه مورد استفاده برای چسباندن ، پرس کردن ، لمینیت و رنگ زدن.

مواد تمیز کننده جوات

خصوصیات: مواد تمیز کننده سطح بر پایه حلال ها و پاک کننده های زیستی بر پایه سورفاکتانت های آبی
کاربردشوینده های سرد برای باقیمانده  چسب و لاک.

مواد شستشو با فشار جوات

خصوصیات: یک افزودنی خاص در فرمولاسیون از واکنش شیمیایی چسب گرما ذوب PUR در حین شستشو با فشار جلوگیری می کند.
کاربرد: برای شستشوی سیستم های اپلیکاتور (وسیله اجرای چسب کاری) که برای چسب های گرما ذوب  PUR استفاده می شود.

پاک کننده های دست 

خصوصیات: مواد فعال شوینده. اثر تمیز کنندگی عالی ، مقرون به صرفه ، بهداشتی ، ملایم و مناسب برای پوست ، تجدید محتوای چربی محافظ پوست ، عاری از هیدروکربن های سیلیکون و ترپن ، بدون مواد افزودنی ساینده که ممکن است باعث تخریب لوله ها شود. این پاک کننده ها دارای بوی مطبوع بوده و از نظر بالینی تست شده اند. 
کاربرد: باقیمانده چسب را ظرف چند ثانیه با ملایمت و به آرامی از روی پوست پاک میکند. 

چسبهای پلیمری و پایه حلال جوات

هنگام سخت شدن فیزیکی، چسبها بر پایه حلال، مواد پیوند دهنده که به آنها ماده اتصال نیز گفته می شود در یک حلال آلی پراکنده می شوند. هنگامی که حلال تبخیر می شود ، چسب از حالت مایع به شکل جامد نهایی خود تبدیل می شود – ماده پیوند دهنده خالص باقی می ماند.

عملکرد حلال های نسبتاً فرار تسهیل حمل و نقل و استفاده آسان از چسب است:
آنها اطمینان میدهند که ماده اتصال به صورت مایع باقی می مانند و بنابراین می توان آنها را مورد استفاده قرار داد. علاوه بر این ، حلالها  با افزایش مرطوب بودن ماده واسطه یا با سوزاندن سطح ماده یا با افزایش زمان انتظار و زمان باز، بسته به سرعت تبخیر آنها، بر روی خصوصیات اصلی چسب تاثیر میگذارد.

Jowat سیستم های Jowatac-HighSolid® و Jowatac® Super-HighSolid را برای کاهش اشتعال پذیری چسب و میزان رها شدن ترکیبات آلی فرار (که اغلب VOC نیز نامیده می شوند) در محیط ایجاد کرده است. بنابراین جوات طیف وسیعی از چسب ها را از محصولات همه منظوره تا فرمولاسیون های خاص ارائه می دهد.

سری محصولات و خصوصیات چسب های CR جوات

پایه: رزین پلی کلروپرن

خصوصیات: ویژگی چسبهای رزین کلروپرین (CR) داشتن مقاومت اولیه فوری می­باشد  که در کاربردهایی با پردازش سریع اولیه یا برای مواردی که سطوح عمودی باید به هم چسبانده شوند ، مزیت عمده ای دارد. برای اطمینان از بالاترین میزان مقاومت اولیه ممکن، زمان ماندن باید به حد کافی طولانی باشد تا لایه چسب خشک شود به حدی که بتوان آن را لمس کرد. به محض اینکه دو ماده با لایه نازک چسب CR پوشانده شدند و تا حدی خشک شدند که بتوان آن را لمس کرد (که چسب تماسی نیز نامیده میشود) پیوند بلافاصله تشکیل میشود و سپس بمدت کوتاه با فشار زیاد به هم فشرده می شوند. این چسب پس از تبخیر شدن حلالها ، توانایی ایجاد پیوند را هنگام تماس برای مدت محدودی حفظ خواهد کرد.

در بسیاری از موارد ، لایه های نازک چسب کاملاً خشک شده را می توان بوسیله حلالها یا  با گرم کردن دوباره فعال کرد. هنگامی که چسب توسط گرما دوباره فعال می شود ، زمان و محل اجرای چسب شامل زمان خشک شدن و زمان فرآیند اتصال واقعی میتوانند متفاوت از هم باشند، که یک پوشش قبلی برای اتصال را آسان میسازد.

 نوع ارائه محصول: بصورت مایع، سطلی، ظروف استوانه ای بزرگ، بشکه، ظرفهای بزرگ فله ای 

چسب های PU جوات

پایه: پلی اورتان

چسبهای قابل حل در حلال بر پایه پلی اورتان PU یا PUR  مقاوم در برابر نرم کننده ها بوده و چسبندگی خوبی به متفاوت ترین مواد (به استثنای فلزات بدون رنگ) دارند. بنابراین از آنها برای چسباندن پی وی سی نرم به یکدیگر و همچنین بسیاری از مواد دیگر استفاده می شود.

مانند چسب های CR ، این نوع چسبها را میتوان با گرم کردن دوباره فعال کرد (به عنوان مثال در روش های کشش عمیق در خلا برای ورقه کردن فرم داده شده با لایه های رویی انعطاف پذیر). برای دستیابی به مقاومتهای خوب در برابر حرارت و نرم کننده ها، چسب معمولاً قبل از بکار برده شدن با ۳ – ۷٪ ماده عامل چسباننده واسطه قبل از بکاربردن مخلوط می شود. مقاومت فوری با سخت شدن فیزیکی حاصل می شود در حالی که مقاومت نهایی با  بکار بردن ماده واسطه شیمیایی بوجود می­آید. (مقاومت نهایی تقریبا ظرف ۳ تا ۵ روز حاصل میشود).

نوع ارائه محصول: بصورت مایع، سطلی، ظروف استوانه ای بزرگ، بشکه، ظرفهای بزرگ فله ای 

چسب های پاششی جوات

PVAc ، EVA ، PU ، کوپلیمر

چسب های پاششی سیستم های چسبی بر پایه آب هستند که بعد از تبخیر آب از طریق سخت شدن فیزیکی پیوند ایجاد می کنند. اثر چسبانندگی توسط یک مولفه  پلیمری فراهم می شود که بعد از تبخیر مولفه آبی ، یک لایه نازک را تشکیل می دهد. بسته به نوع کاربرد و پایه شیمیایی چسب ، ممکن است لازم باشد قبل از بکار بردن آن ، یک ماده واسطه ایزوسیانات  یا سفت کننده نیتراتی به آن اضافه کنید. این کار می تواند مقاومت پیوند را در برابر گرما و رطوبت افزایش دهد.

جوات طیف وسیعی از چسب های پاششی قدرتمند Jowacoll® را تولید میکند که در صنعت اولید محصولات چوبی، در صنعت کاغذ و بسته بندی، صنعت گرافیک و همچنین در صنعت خودروسازی، نساجی و برق استفاده می شود. جدیدترین نسل چسبهای پاششی، سرعت بالای استفاده را با هزینه تولید پایین امکانپذیر میسازند. یکی دیگر از نیازهای مهم ، ظاهر خط پیوند پس از تشکیل لایه نازک است. براقیت بالا و شفافیت زیاد چسب پاششی دارای اهمیت زیادی است، همانطور که از جلوگیری از تغییر رنگ محل اتصل نیز مهم است.

چسب های پاششی  دارای مزایای زیر هستند: 

• بکارگیری آسان (با غلتک ، اسپری کردن و ریختن(
• به دلیل پایه آبی بودن ، برای محیط زیست ضرری ندارند
• ثبات ذخیره سازی خوب
•  کیفیت و آزمایش اثبات شده 
• هزینه های تولید پایین
• تمیز کردن آسان
• دفع بدون مشکل آب مورد استفاده برای شستشو و تمیز کردن مایعات
• آلودگی کم
•  قابل استفاده در دمای اتاق

چسب های خالص

چسبهای رزین UF جوات

مشخصات چسبهای رزین UF جوات:

رزین اوره فرمالدئید )رزین (UF به صورت پودر با سفت کننده یکپارچه. 
به دلیل  استفاده از غلیظ کننده های مطلوب با مقدار مناسب، میزان هدررفتن به حداقل  رسیده است.

کاربرد:
برای چسباندن روکش، کاغذهای تزئینی، HPL ،CPL ،چوب و مواد با پایه چوبی در پرسهای گرم و همچنین برای اتصال چوبهای سخت.
اغلب در پرسهای HF در ساخت قطعات فرم داده شده ی  چند لایه استفاده می شود.

چسب های سیانواکریلات جوات

چسب های سیانواکریلات جوات به دلیل زمان بسیار کوتاه سفت شدن به عنوان “چسب فوری” نیز شناخته می شوند. واکنش سفت شدن توسط پلیمریزاسیون به محض تماس چسب مایع، چسب تک جزئی، با مولکول های آب آغاز می شود. “مقاومت نهایی” در عرض چند ثانیه بوجود می­آید. با این وجود ، قدرت نهایی پیوند فقط بعد از ۲۴ ساعت حاصل می شود.

چسب های سیانواکریلات جوات فاقد حلال هستند و یک خط اتصال سخت ، شکننده و شفاف بلوری را بوجود می­آورند و در برابر دما از ۵۰- درجه سانتیگراد تا ۸۰+ درجه سانتیگراد مقاوم می­باشند.

کاربرد:
برای اتصال بسیاری از مواد مورد استفاده در تولید صنعت چوب ، صنایع برق، الکترونیک ، لاستیک و اسباب بازی و همچنین برای مکانیک دقیق و صنعت نوری.

 برای چسباندن شیشه مناسب نیست.

چسب های گرماذوب

چسب های صنایع چاپ جوات

صنعت گرافیک با پویایی ، فردیت و عملکرد تعریف می شود. تولیدکنندگان خلاق با تجربه، صلاحیت مشاوره ای و راه حل های آینده نگر از این چالش ها حمایت می کنند.

تغییر ساختاری، اصطلاح کلیدی در صنعت گرافیک است. به ندرت در چنین مدت کوتاهی صنعتی دستخوش تغییرات زیادی شده است. صنعت چاپ به ارائه دهندگان خدمات رسانه ای تبدیل می شوند. تنظیمات خاص ، سفارشی سازی و چاپ سفارشی در حال تغییر شکل بازار هستند. برای حفظ موفقیت ، شرکت ها باید از پس همه کارها برآیند.

تحت این شرایط ، شرکت های پیشگام در صنعت گرافیک به مشارکتهای نوآوری در شبکه صلاحیت خود اعتماد کرده اند. که محصولات و خدماتی را ارائه می دهند که از کارآیی ، تنوع و عملکرد بالا حمایت می کنند.
تولیدکنندگان چسب های صنعتی باید محصولات مناسب را برای صنعت گرافیک بخاطر تعداد فزاینده ای از کاربردهای مختلف و سرعت افزایش یابنده تأمین کنند. جوات با تخصص گسترده در تمام فرآیندها، از تولید کاغذ تا سطح کاملا انجام شده ، با راه حل های نوآورانه برای همه کاربردهای چسب با موفقیت از مشتریان خود حمایت می کند. مشتری ها به چسب های قدرتمند و مدرن اعتماد می کنند.

مرحله پایانی چاپ

سرعت بالای خط، بالاترین تقاضا برای کیفیت و ظاهر. مراحل پایانی بیشتر و بیشتر متنوع  می شوند و درجه اهمیت مرحله پایانی چاپ به طور مداوم افزایش می یابد. در تولید سطوح برتر، از تمام پارامترها در نهایت پتانسیل خود استفاده می شود تا بهترین نتیجه به دست آید.

صحافی

انتخاب چسب مناسب برای صحافی به پارامترهای مختلفی مانند نیازها و روش های تولید و هدف محصول چاپی بستگی دارد. با طیف وسیع چسب های گرما ذوب و پخش شونده، جوات بهترین انتخاب  برای تولید کتاب، مجله و کاتالوگ است.

• برای همه دستگاه های موجود در دسترس است
• شفافیت بالا برای بدست آوردن یک محصول عالی
• حداکثر مقاومت لمینت برای مرحله پایانی چاپ
• چسب های قابل استفاده برای بسته بندی مواد غذایی

شرح کاربرد

جعبه های تاشو، جلد کتاب و سایر محصولات چاپی براق، استانداردهای جدیدی را در کیفیت و شکل ظاهری تعیین می کنند. تکمیل کننده های چاپ امکانات بسیار متنوعی برای به روزرسانی محصول دارند. یک روش تعیین شده و موثر، لایه نازک برای لمینت چاپ ورقه های چاپ شده با لایه های مات، براق، ساختاری یا جلوه های ویژه است. این باعث بهتر شدن سطوح چاپی با کیفیت برتر می شود.

کیفیت لمینیت به عوامل مختلفی بستگی دارد. روش استفاده، مواد متصل کننده و چسبها همگی تأثیر مهمی بر کیفیت لمینت و در نتیجه بر ظاهر و ارزش کل محصول چاپی دارند. برای سالیان طولانی ، چسبها با پایه حلال محصول انتخابی  برای این کاربرد در گذشته بودند. افزایش نیازها در مورد سازگاری فرآیندهای تولید با محیط زیست و خصوصیات بازیافت مواد مورد استفاده ، نیاز به تغییر سیستم در صنعت گرافیک را الزامی کرده است. سیستم های جایگزین که استفاده از لمینیت بدون حلال را تسهیل میکنند مطلقا ضروری هستند. در طول سال های گذشته ، Jowat  انواع متفاوت چسب ها بر پایه آب را برای این کاربرد در همکاری نزدیک با شرکت های مهندسی و نهایی کنندگان چاپ ، تولید و بهینه سازی کرده است.

در انتها:

جوات طی سالهای گذشته به طور مداوم برای بهبود عملکرد خود بهینه سازی شده اند. به عنوان مثال ویژگی های فرآیند مکانیکی ، مقاومت برش ، وزن پوشش ، براقیت و مقاومت در برابر فشار مکانیکی مثلا به دلیل اندودن یا  تا کردن با حرارت. 

نسل جدید محصول همچنین شامل چندین چسب است که برای تماس با مواد غذایی مورد تأیید قرار گرفته اند. اینکه کدام یک از چسب های لمینیت مدرن بهترین گزینه برای استفاده است. به نوع دستگاه و روش کاربرد بکار برده شده و همچنین به شرایط خاص بستگی دارد. انتخاب چسب همچنین می تواند تحت تأثیر نوع کاغذ یا فیلم که قرار است چسبانده شود و نوع چاپ باشد.

چسب های SC جوات

چسب های SC جوات که در صنایع مبلمان و تشک کاربرد دارد.

هیچ صنعت دیگری سبک زندگی مصرف کنندگان را به وضوح بخش مبلمان منعکس نمی کند. طراحی اتاق های فردی برای بیان ترجیحات فعلی در زندگی ما به طور فزاینده ای در هم می­آمیزند. بنابراین ، مبلمان به قابلیتهای بیشتری مجهز هست تا همزمان متفاوت ترین نیازها را برآورده کنند.

روش چیدن مبلمان منزل می تواند چیزهای زیادی را درباره ترجیحات افرادی که در آنجا زندگی می کنند ، نشان دهد ، از جمله اینکه آیا آنها افراد ریلکسی هستند، از آشپزی لذت می برند یا عاشق  دورهمی ها هستند. نحوه زندگی ارتباط تنگاتنگی با چیدمان و صنعت مبلمان دارد.

به سختی میتوان صنعت دیگری را یافت که این همه تقاضای متضاد در خصوص طراحی و هدف را با هم در آمیزد: 

ظرافت شیک و مدرن ، ویژگی های فردی و چند منظوره ، گوشه های دنج و محیط های مجلل به یک اندازه مد نظر قرار داده میشوند. 

نیازها برای کیفیت بالا ، ظاهر زیبا و قابلیت در تولید مبلمان برتر و انعطاف پذیر با تنوع فزاینده مواد و سرعت تولید بالاتر تنها با محصولات چسب هوشمند و قدرتمند که با عملکرد عالی در تمام مراحل زنجیره فرآوری حاصل میشود. 

راه حل های اتصال برای فضاهای داخلی مدرن

• کابینت
• مبلمان نشیمن و لوازم داخلی
•  سرویس خواب
• پروفیلها و مولفه های مبلمان
• درب های داخلی
• مبلمان فروشگاهی و اداری
• پرایمر 

خصوصیات چسب های SC جوات:

چسبهای قابل حل در حلال بر پایه کوپلیمرهای استایرن که به آنها چسب SBS یا SIS نیز گفته می شود. معمولا با گانهای اسپری استفاده می شوند و دارای عملکرد پاششی خوب بوده و حاوی مواد جامد نسبتاً زیاد هستند. برای این گروه از چسب ها می توان یکی از لایه ها یا هر دو را چسب زد. بخش عمده ای از حلالها در حین اسپری کردن تبخیر می شوند که منجر به افزایش بسیار زیاد ویسکوزیته چسب می شود. به همین دلیل، از این چسب ها اغلب برای چسباندن لایه های دارای منفذهای بیشتر استفاده می شود.

چسب های SC جوات حتی وقتی بصورت نازک ترین لایه ها و کمترین مقدار بکار میروند. درطی زمان خشک شدن (Open Time) دارای گیرایی بالایی هستند. 

چسباندن لایه ها به هم در حالیکه مقدار کمی حلال در چسب وجود دارد. باعث رطوبت مناسب ماده چسباننده و بوجود آمدن مقاومت اولیه سریع حتی با فشار کم یا در اتصال با کشش بالا میشود. بعد از تبخیر تمام حلالها ، هیچ لایه ای نباید باقی بماند. بعد لایه های به هم چسبنانده شده را میتوان با پارچه یا مواد دیگر پوشانید، برای مثال در تولید تشک یا تودوزی مبلمان. 

نوع ارائه محصول: بصورت مایع، سطلی، ظروف استوانه ای بزرگ، بشکه، ظرفهای بزرگ فله ای 

طبقه بندی به: 

 Jowatac® تا ۴۹٪ ماده جامد
Jowatac-HighSolid® با ۵۰ الی ۷۰ درصد ماده جامد 
چسب های Jowatac® Super-HighSolid SC با بیش از ۷۰% ماده جامد

چسب های صنعت چوب جوات

رونق پایدار در بخش ساخت و ساز ، تداوم رشد در صنعت چوب را تضمین کرده است. که شامل بخشهای تولید لمینت فشرده شده (Glulam) و همچنین پنجره، پارکت و مبلمان می باشد. شرایط لازم برای چسبهای مورد استفاده در این موارد بسیار متنوع بوده و به روند تولید و همچنین به موارد استفاده محصولات مختلف بستگی دارد. جوات راه حل های بهینه را با سالها تخصص برای برآورده کردن نیازها در این صنایع ارائه می دهد.

راه حل های مناسب اتصال، برای صنعت چوب

طراحی های جذاب و مدرن، مقاومت بالا و دوام محصول، انتظارات تقریباً مشترک در همه بخش های صنعت چوب است. هیچ ماده دیگری مانند چوب گویای کیفیت و طبیعی بودن و یک “همه کاره” واقعی نیست. چوب را میتوان برای سازه های باربری در ساختمان و همچنین برای تخته کار آشپزخانه، میز، صندلی، پنجره یا کف بکار برد. بعلت شرایط بسیار منحصربفرد برای محصولات مختلف، انتخاب چسب مناسب برای فرآیند تولید روان و کیفیت عالی محصول  بسیار حائز اهمیت است.  

شرایط زندگی سالم و سازگار با محیط زیست و همچنین پایداری و در نتیجه کاهش چشمگیر آلاینده های مضر – همچنین آلایندگی حاصل از چسب – نقش اصلی را در همه کاربردها ایفا میکند. جوات دارای تخصص بالا از سالها تجربه در صنعت چوب می­باشد. راه حل های مناسبی را برای همه کاربردها ارائه می­کند. و یک ماده قابل اعتماد برای تمام مراحل فرآیند اتصال است.

فرآوری مواد بر پایه چوب

صیقل دادن مواد چوبی شامل کاربردهای مختلفی است. که در آن چوب اغلب در ترکیب با سایر مواد برای تولید مبلمان، عناصر سازه ای یا … فرآوری میشود. چسب جوات راه حل مناسب برای هر کاربرد را ارائه می کند. هنگامی که چسب مناسب برای فرآوری مواد چوبی انتخاب می شود ، به عنوان مثال برای تولید پارکت ، لایه رویی ماده نقش اصلی را ایفا میکند. جوات محلول واکنش پذیر نوین امروزی و چسب های گرما ذوب را برای نیازهای مختلف فراهم می کند.

چه برای چهارچوب پنجره ، تخته های چوبی جامد تک لایه و چند لایه و چه برای اتصال چوب های کار شده – چسب های ما اتصالات درجه یک را تضمین می کنند. علاوه بر این ، تولیدکنندگان عناصر چوبی برای مقاصد ساختمانی باربر با چالشهای بزرگی روبرو هستند.

چسب های صنایع پارچه و منسوجات نبافته جوات

صنعت نساجی یکی از نوآورترین نیروهای محرکه فناوری در اقتصاد جهانی، به ویژه در بخش پوشاک است. این صنعت منبع ثابت از مواد جدید و ترکیبات مواد و همچنین تنوع فزاینده عملکردهای موثر در تمام بخشهای این صنعت است.
تنوع مواد مورد استفاده در صنعت نساجی با همان سرعتی که نیاز به فرآیندهای بی عیب و نقص و کیفیت برتر محصول افزایش می یابد ، رشد می کند. کاهش هزینه و در نتیجه ورودی کمتر مواد یک هدف کلیدی در تولید است. علاوه بر این ، به راه انداختن تولید پایدارتر و سازگار با منابع نیاز به مواد نساجی نوآورانه دارد که در بهترین حالت نیز زیست تجزیه پذیر هستند. البته این ویژگی باید در محصول نهایی نیز حفظ شود.

روند عمده در صنعت نساجی “منسوجات هوشمند” است. آنها عملکردهای اضافی هوشمند را فراهم می کنند و ارزش قابل توجهی  را به بخشهای مختلف می افزایند. به عنوان مثال “جوراب های هوشمند” به دونده ها کمک می کند تا به یک سبک دویدن سالم دست پیدا کنند. 

هر بخش از صنعت نساجی مجموعه خاصی از الزامات خاص خود را در چارچوب فناوری تولید دارد. چسب هایی که همه عملکردهای فردی و نیازهای ترکیبات مواد را تامین میکنند بسیار باارزش هستند. محصولات چسبنده قدرتمند و ابتکاری توسط جوات با مدرن ترین مواد اولیه تولید شده اند که به دلیل ویژگیهای فرآیندی مطلوب و بهره وری انرژی ، فرآیندهای قابل اطمینان را تسهیل می کند و عملکردهای اضافی هوشمند را در محصول نهایی فراهم می کنند.

منسوجات نوآورانه با تکنولوژی پیشرفته پیشرو هستند
CLOTHTECH
SPORTTECH
PROTECH
MOBILTECH
HOMETECH
BUILDTECH
INDUTECH
MEDTECH

چسب های صنعت فیلتر جوات

فیلترهای هوا عملکردهای بی شماری دارند. فیلترهای موتور از موتور در برابر آسیب های ناشی از آلودگی هایی مانند خاک ، گرد و غبار و گرده محافظت می کنند. چسب های صنعت فیلتر جوات اتصال بهینه در اجزای مختلف فیلتر، را تضمین می کند. فرآیندهای کارآمد تولید و همچنین فیلترهای با کیفیت برتر را تسهیل می کند.

ساخت فیلترهای چین دار به گردهم آمدن انواع مواد مانند کاغذها ، انواع پارچه های پشمی و یا حتی مواد حاوی الیاف نانو نیازدارد.

اتصال فیلترهای هوا و مواد میانی فیلتر

فیلترهای هوا عملکردهای بی شماری دارند. فیلترهای کابین هوای تمیزتر داخل خودرو را تضمین می کنند. فیلترهای موتور از موتور در برابر آسیب های ناشی از آلودگی هایی مانند خاک ، گرد و غبار و گرده گیاهان محافظت میکنند.
چسب های جوات اتصال مطلوب اجزای مختلف فیلتر را تضمین می کند. فرآیندهای کارآمد تولید و همچنین فیلترهای با کیفیت بالا را تسهیل می کند.

فیلترهای تهویه هوای قسمت سرنشینان خودرو


فیلترهای کابین ، هوای تمیزتر داخل خودرو را تضمین می کنند. چسبهای جوات برای فیلترها، مقاومت در برابر حرارت بالایی را که در صنعت خودرو سازی مورد نیاز است برآورده می کنند. ساخت فیلترهای کابین را با کیفیت تجهیزات اصلی امکانپذیر می کنند.

چسب های صنایع غذایی و کالاهای مصرفی جوات

به ندرت میتوان بخشی را یافت که مانند صنعت غذا و کالاهای مصرفی با سرعت فزاینده ای رو به رشد باشد. سرعت و انعطاف پذیری فرآیندهای تولید و بسته بندی باید همزمان با سرعت و انعطاف پذیری خرید کالاهای مصرفی افزایش یابد. در بازارهایی که به سرعت در حال توسعه هستند مانند بازار مواد غذایی و کالاهای مصرفی؛ شرکای متخصص برای رسیدن به محصولات درجه یک با بسته بندی که خود مقوله جدایی میباشد، ضروری هستند.
محصولات مصرفی روزمره مانند مواد غذایی ، لوازم آرایشی و پاک کننده ها جزو کالاهای مصرفی با رشد سریع هستند. که بطور مکرر و خودجوش خریداری می شوند و به سرعت دوباره در قفسه های فروشگاه جایگزین میشوند. نرخ گردش مالی بالای این محصولات با سرعت فرآیند بسته بندی مطابقت دارد. آنها دارای زمان چرخه کوتاه در فرآیندهای بسیار کارآمد، تغییر شکل انعطاف پذیر برای تولید سریع تعداد زیادی فرآورده ای مختلف و تغییرات کوتاه مدت طراحی برای رسیدن به روال زمان میباشند. به عنوان مثال، آخرین روند بسته بندی باز ، دید بهتر محصول توسط مشتری را ممکن میسازد. توجه مشتریان را به محصول در نقطه فروش جلب می کند. تقاضا برای روشهای بسته بندی با کیفیت بالا روز به روز افزایش می­باید. 

به خصوص در مورد کالاهای مصرفی که به سرعت در حال زیاد شدن هستند. بسته بندی کاربردی  با کیفیت بالا و ظاهری برتر می تواند عاملی تعیین کننده در خریدن یا نخریدن محصول باشد. این امر مخصوصاً در مورد بسته بندی هایی که عامل تجربه احساسی بالا هستند. مانند بسته بندی های قنادی ها صادق است.
در فرآیندهای بسته بندی مواد غذایی ، نیازها حتی به طور قابل توجهی بیشتر می شوند. بسته بندی علاوه بر زیبا کردن ظاهر و آسانی جابجایی محصول، از محصول نیز محافظت می کند. موارد نفوذ روغن معدنی به مواد غذایی ، به ویژه از بسته بندی کاغذهای بازیافتی ، کار صنایع غذایی را مشکل کرده است. بنابراین ، ایمنی مواد غذایی یک مسئله اساسی است و راه حل های مناسب مانند لایه های نفوذ ناپذیر قابل اطمینان مورد نیاز است.

فقط با همکاری شرکای کارآمد با تخصص و شناخت لازم از این صنعت ، می توان با چالشهای گوناگونی را انجام داد. جوات از تولید کننده هایی با راه حل های چسب نوآورانه ، آزمایش شده و اثبات شده و خدمات مشاوره ای جامع برای کل زنجیره ارزش در صنایع غذایی و کالاهای مصرفی – با هدف دائمی تسهیل راه حل های خوب بسته بندی و فرآیندهای کارآمد – پشتیبانی می کند.


قابل اطمینان در سرعتهای بالا

• بسته بندی آخر خط

• کارتن های نوشیدنیها

• برچسب زنی 

• امنیت بارگیری

صنعت بسته بندی

قابل اعتماد ، کارآمد و جذاب

بازار بسته بندی زیر نظر راه حل های نوین و نوآورانه – برای بسته بندی و همچنین فرآیند تولید است. با توجه به نیازهای روزافزون  به کیفیت ، انعطاف پذیری و بهره وری ، وجود شرکای نوآور برای پشتیبانی از همه فرایندها – از تولید ، بسته بندی و حمل و نقل – ضروری است.

با افزایش اهمیت بسته بندی ، تنوع نیز افزایش می یابد. تولید کنندگان بسته بندی را مکررا تغییر می دهند و بنابراین چرخه های زندگی به طور قابل توجهی کاهش می یابد. در عین حال، سطح ماده به دلیل داشتن ظاهر برتر، بیشتر و بیشتر چالش برانگیز می شود. در حالی که جنبه بصری مهم است ، بسته بندی نیز باید کاربردی باشد و هدف را برآورده کند. بسته بندی عملی و سبک به راحتی قابل کنترل است و مزایای زیادی برای مصرف کننده دارد. در عین حال ، راه حل های بسته بندی مدرن ، نوآورانه و پایدار هستند.

بسته بندی مواد غذایی که از کاغذ بازیافتی تولید شده اند ، پوشش های غیرقابل نفوذ و فویل ها محتویات بسته بندی را در برابر نفوذ مواد مضر محافظت می کنند.

در حالی که الزامات مربوط به کیفیت، انعطاف پذیری و بهره وری رو به افزایش است. پایداری نیز یکی از مسائل اصلی در تولید است. این مسئله با فرآیندهایی با  کارآیی انرژی بیشتر و مصرف کمتر مواد بسته بندی رفع می شود. چسب های قدرتمند و ابتکاری جوات در هر بخش از زنجیره ارزش در صنعت بسته بندی برتری دارند. راه حل های چسب جوات با توجه به بهره وری انرژی ، ایمنی مواد غذایی و ظاهر برتر ، بیشترین نیازها را برآورده میکنند. فرآیند های بسته بندی پیشرفته را نیز در برنامه های خاص تسهیل می کنند.


بسته بندی در کانون توجه

• جعبه های بسته بندی مقوایی چین دار و تاشو 

• جعبه های تاشو شفاف

• بسته بندی انعطاف پذیر

• لمینیت بسته بندی

• امنیت بارگیری

چسب های صنایع خودرو جوات

راه حل های اتصال (چسباندن) قدرتمند و انعطاف پذیر، بخش لاینفک فرایندهای تولید در صنعت اتومبیل سازی است. فن آوری های مدرن چسباندن، اتصال بهینه متنوع ترین مواد را تضمین می کند. تولید وسایل نقلیه سبک تر با بهره وری انرژی بالاتر و در نتیجه آلودگی کمتر را امکانپذیر می سازد. چسب های صنایع خودرو جوات در بسیاری از کاربردها در صنعت اتومبیل سازی نقش اصلی در برآورده کردن این نیازها دارند.

صنعت خودرو در حال گذر از دوره تغییرات تکنولوژیکی است. راه حل های نوآورانه چسب در حال حاضر یک روش اتصال نامرئی و بسیار ایمن را فراهم می کند. به این دلیل فن آوری های فیلتر کارآمد، وجود فضاهای داخلی با ظاهری جذاب، سطوح بسیار مقاوم، عایق صوتی موثر و کابینهای تمیز سرنشین را امکانپذیر می کند.

در حال حاضر ، تا ۱۵ کیلوگرم چسب در یک وسیله نقلیه متوسط ​​استفاده می شود. این مقدار در آینده به طور قابل توجهی افزایش می یابد. به ویژه با توجه به تولید اتومبیل های برقی سبک تر در آینده ، چسب به فناوری بی نظیری  تبدیل خواهد شد.

وسایل نقلیه یک زمینه اصلی برای استفاده از راه حل های نوآورانه ازچسب های صنایع خودرو جوات است.

نمونه کار چسب قدرتمند ما در صنعت خودرو از چسبهای گرماذوب راکتیو (واکنشی) و ترموپلاستیک تا چسبهای محلول و حساس به فشار را شامل می شود. محصولات جوات در تمام مراحل مربوط به لمینیت و مونتاژ محصولاتی قدرتمند و قابل اعتماد هستند. ما در مرحله برنامه ریزی و همچنین فراتر از روش واقعی اتصال – با هدف تضمین عملکرد کاملا بی نقص، خدمات مناسب برای مشتریان خود ارائه می دهیم.

کاربرد:

• قسمتهای داخلی وسایل نقلیه

• فیلتر

• کاروان | ساخت وسایل نقلیه

• ریخته گری ها

• قسمت های داخلی کشتی سازی

• مونتاژ | برنامه های خاص