صنعت مبلمان

فرقی نمی‌کند که کمد یا میز باشد یا لوازم داخلی خانه و حتی تشک، به لطف طیف گسترده‌ محصولات جوات، این برند به عنوان تامین‌کننده چسب های استاندارد و با کیفیت در صنعت مبلمان در بازارهای جهانی از جمله ایران به خوبی شناخته شده است.

محصولات مبلمان همواره در معرض فشار ناشی از وزن و تنش های فیزیکی و محیطی هستند، پس لازم است که تمامی اجزای آن تاب تحمل وزن را به خوبی داشته باشد، از طرفی مشتریان محصولی را خریداری می‌کنند که از نظر زیبایی و طراحی باب میل و سلیقه‌شان باشد. در کارخانجات جوات، استفاده از مواد اولیه مرغوب و روش تولید انبوه کاملا اتوماتیک در تیراژ خروجی بالا، توام با تعدد دفعات سرعت ساخت موجب می‌شود تا چسب ها از استحکام لازم برخوردار شوند.

چسب های ما بیشتر در لبه‌های مبلمان و اجرای انواع روکش بر سطوح ام دی اف استفاده می‌شود. در صورتی که اتصال بین لمینت‌های چوبی تمیز و محکم صورت بگیرد، کیفیت اتصالات اجزای مبلمان در حین استفاده از چسب خیره‌کننده خواهد بود. از آنجا که کارایی و کیفیت چسب های به کار رفته در مبلمان برای مشتریان و مصرف‌کنندگان بسیار مهم است، لذا ما نیز همیشه در تلاشیم تا در عین فراهم کردن کیفیت محصولات همراه با استحکام بالا، چسب های تولیدی جوات از قابلیت تطبیق‌پذیری با عوامل محیطی نیز برخوردار باشند. فرمولاسیون انتخابی نیز بر اساس مواد خام تجدیدپذیر است.

برای آگاهی بیشتر از محصولات بازرگانی مدقالچی در این صنعت، می توانید به صفحه محصولات مراجعه  فرمایید و یا جهت مشاوره و استعلام موجودی و قیمت با همکاران ما تماس بگیرید.