جوات آلمان: مظهر سازمانی نوآور، پایدار و ارزش محور

جوات بار دیگر مفتخر به دریافت جایزه مدیریت برتر شرکت‌ها شد. جایزه ویژه ای که بطور مشترک توسط شرکت Deloitte Private، روزنامه Frankfurter Allgemeine Zeitung و فدراسیون صنایع آلمان (BDI) اعطا می‌شود.

مدال طلایی استاندارد در حوزه مدیریت برتر و نوآوری مهر تاییدی است بر استراتژی جوات که بر نوآوری، پایداری و ارزش‌ها متمرکز است. رالف نیچکه، عضو هیئت مدیره جوات، در مراسم اهدای جوایز در دوسلدورف در ۲۵ مه ۲۰۲۳، گفت: «خوشحالیم که دوباره در سال ۲۰۲۳ جایگاه مدیریت برتر را کسب کردیم.»

برنامه مدیریت برتر (BMC) به عنوان یک رویداد رقابتی و جایزه‌ای که نشان دهنده کیفیت و برتری است، بر مبنای ایجاد یک اکوسیستم ملی و جهانی از بخش خصوصی با مدیریت استثنایی و برتر طراحی و بنا شده است.  جهت گیری و گرایش بین المللی از ویژگی‌های منحصر به فرد این برنامه است.  BMC در دهه ۹۰ میلادی توسط Deloitte در کانادا تأسیس شد و از آن زمان تاکنون با موفقیت در بیش از ۴۵ کشور راه اندازی و برگزار شده است.

جوات آلمان
هیئت مدیره جوات همراه با مدال طلایی استاندارد در حوزه نوآوری و مدیریت برتر.
از چپ به راست: دکتر کریستین ترفلوت، رالف نیچکه، کلاوس کولمان.

جوات در تلاش است تا نقش خود را به عنوان یک رهبر نوآور در زمینه تولید محصولات پایدار حفظ کرده و به تقویت هرچه بیشتر آن ادامه دهد. امروزه «چسب‌های سبز جوات»، تولید شده توسط متخصصان حرفه‌ای و با تجربه در حوزه چسب،   مجموعه‌ای از چسب‌های پایدار را برای اکثر زمینه‌های کاربردی عرضه می‌کند.

رالف نیچکه، عضو هیئت مدیره، بیان می‌کند که هدف ما این است که تا سال ۲۰۲۵ حداقل ۸۰ درصد از محصولات نوآورانه جوات نیاز‌ها و معیارهای ما در خصوص پایداری را برآورده کنند؛ ما همچنین میزان فروش چسب‌های سبز خود را که امروزه از نظر ایمنی شغلی، حفظ منابع و حفاظت از مصرف‌کننده بسیار حائز اهمیت هستند، به‌طور قابل توجهی افزایش خواهیم داد.

از دیدگاه هیئت مدیره جوات، پایه و اساس تولید محصولات پایدار، ترکیب موفقیت آمیز شیوه‌های تامین مسئولانه با در نظر گرفتن جوانب گوناگون و فرآیند‌های تولید محصول با صرفه جویی بیشتر در منابع است.

مارکوس سیز، رئیس برنامه BMC و مدیر Deloitte Private می‌افزاید: «شرکت‌هایی با مدیریت برتر مانند جوات، ستون قوی و مرکزی اقتصاد ما هستند. آنها نوآوری را هدایت می‌کنند و در عین حال یک حاکمیت شرکتی را دنبال می‌کنند که برای موفقیت بلندمدت طراحی شده است. دلیل کسب این جایزه توسط شرکت‌های قدرتمندی همانند جوات این است که بلند مدت و برای نسل‌های آینده فکر می‌کنند و نه کوتاه مدت و برای چند ماه آینده.»

بازرگانی مدقالچی افتخار دارد که با حمایت مشتریان گرامی، طی بیش از یک دهه گذشته به عنوان نماینده رسمی و انحصاری جوات آلمان در ایران، جایگاه و اعتبار ویژه ای در میان بزرگان تولید در صنایع مختلف کشور کسب کرده است. ما همواره متعهد به حفظ ارزش ها و استانداردهای سازمانی جوات در پاسخگویی سریع به مشتریان، تامین محصولات باکیفیت، فراهم کردن راهکارهای نوآورانه و ارائه خدمات پشتیبانی و مشاوره فنی تخصصی به هموطنان عزیز در سراسر کشور هستیم.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *