چسب فیلتر هوا

 همان طور که می دانید؛  فیلتر هوا وسیله است که ذرات و ناخالصی های هوا را از بین می برد.  به طور کلی دو نوع فیلتر هوا در خودروها مورد استفاده قرار می گیرند؛ فیلتر هوای موتور و فیلتر هوای کابین. فیلتر هوای موتور بخش مهمی از سیستم های ورودی هستند، زیرا آنها مسئول تصفیه هوای ورودی موتور می باشند. فیلتر های کابین نیز مسئول تصفیه هوای داخل کابین از آلاینده ها ؛گرد و خاک و سایر آلرژن ها می باشند. یک نکته مهم در فیلتر هوا؛ استفاده از چسب مناسب و با کیفیت و در عین حال مقاوم می باشد.

فیلتر هوای خودرو چیست؟

 چسب فیلتر هوا

 فیلتر هوای خودرو  یک قطعه مصرفی در خودرو است که هر اتومبیل ائم از سبک، نیمه سنگین و سنگین بسته به کارکرد خود، میزان آلودگی هوا و سایر شرایط محیطی، سالانه به تعدادی از آن نیاز دارد. با این حساب فیلتر هوا یکی از موارد پرمصرف در صنایع مربوط به قطعات یدکی خودرو است.

چسب مناسب تولید فیلتر هوا چیست؟

چسب های پایه حلالی و پایه آبی

مزایا و معایب چسب های پایه حلالی و پایه آبی

  • محصولات پایه حلالی به سرعت خشک می شوند، و حلال ها به چسبندگی خوب به بسیاری از سطوح کمک می کنند.
  • محدودیت های ایمنی و زیست محیطی دو مشکل اصلی حلال های آتشگیر هستند. بیشتر چسب های پایه حلالی با حلال های آتشگیر فرمول بندی می شوند، که مصرف آنها نیازمند احتیاط زیاد است، و ممکن است مقادیر زیادی ترکیبات فرار داشته باشند.
  • محصولات پایه آبی جایگزین های جذابی برای چسب های پایه حلالی هستند. اگرچه که محصولات پایه آبی مرسوم بسیار آهسته تر از پایه حلالی ها خشک می شوند، اما تجهیزات ویژه ای می توانند زمان خشک شدن را شتاب بخشند. برخی فرمولاسیون های نوین تر هم هستند که اتصال آنی ایجاد می کنند.

چسب مورد استفاده در فیلتر هوا

 چسب فیلتر هوا

بیشتر مردم چسب سفید و یا چسب زرد را می شناسند. با این حال، چسب ها بسیار بیشتر از رنگ به تنهایی تفاوت دارند. تعدادی از ویژگی‌های فیزیکی، از چسبندگی اولیه تا ماندگاری، فرمول‌های چسب را متمایز می‌کنند و برخی از آنها را برای مصارف خاص بهتر از بقیه می‌کنند. به عنوان اولین گام برای بحث در مورد چسب‌ها برای استفاده در تولید فیلتر، می باشد.

چسب فیلتر هوا PUR

 چسب فیلتر هوای PUR با کیفیت کارآمد ؛ سفت و سخت از بهترین مواد با کیفیت برای کارایی و چسبندگی عالی ساخته شده است که قادر است چیزها را به طور دقیق در کنار هم نگه دارد. این چسب فیلتر هوای PUR کاربر پسند است و ماندگاری طولانی تری دارد. شما می توانید این محصولات را از فروشگاه های معتبر جوات تهیه نمایید.

ترکیبات استفاده شده در چسب فیلتر هوا pu

چسب براق و قوی فیلتر هوای pu از مواد باکیفیت مانند سیلیکون، پلی سیلوکسان، پرکننده، کراسلینکر، چسبنده و بسیاری از مواد کارآمد دیگر ساخته شده است که این محصولات را ایمن و در عین حال بسیار قدرتمند می کند. دسته های متمایز چسب فیلتر هوای pu برای فروش به صورت خمیری صاف هستند و محصولاتی با کیفیت عالی و مقاوم در برابر آب و هوا هستند. به دلیل مقاومت بالا در برابر آب و هوا، محافظت در برابر اشعه ماوراء بنفش و مقاومت در برابر هیدرولیز می توانید از این چسب فیلتر هوای pu در هر شرایطی استفاده کنید.

کاربرد چسب منحصر به فرد فیلتر هوا pu

چسب منحصر به فرد فیلتر هوای pu در اندازه ها و  بسته بندی متنوع، قوام، کارایی و ترکیب متفاوت موجود است تا نیازهای شما را برآورده کند. این چسب های حرفه ای فیلتر هوای pu ضد آب هستند، تحمل دمای بهتری دارند، ظرفیت حرکتی بالاتری دارند و از خوردگی روی فلزات جلوگیری می کنند. بسته به نیاز خود می توانید از این چسب فیلتر هوای pu در صنایع تولیدی، صنعت پوشاک، صنعت ساختمان، کاشی، سرامیک و غیره استفاده کنید.

در آخر

همان گونه که در این مقاله گفته شد؛ فیلتر هوا وسیله است که ذرات و ناخالصی های هوا را از بین می برد.   همچنین فیلتر هوای موتور بخش مهمی از سیستم های ورودی هستند، زیرا آنها مسئول تصفیه هوای ورودی موتور می باشند. فیلتر های کابین نیز مسئول تصفیه هوای داخل کابین از آلاینده ها ؛گرد و خاک و سایر آلرژن ها می باشند. یک نکته مهم در فیلتر هوا استفاده از چسب مناسب و با کیفیت می باشد؛ که چسب فیلتر هوا pu ؛چسب براق و قوی از مواد باکیفیت مانند سیلیکون، پلی سیلوکسان، پرکننده، کراسلینکر، چسبنده و بسیاری از مواد کارآمد دیگر ساخته شده است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *